Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 22.09.2021
  • |
  • Загальні новини
  • |
  • Автор:  пресслужба

«Зелена країна» на Вінниччині: лісівники області запрошують подолян долучитися до створення лісів!

Вінницькі лісівники запрошують вінничан протягом жовтня-листопада  2021 року взяти участь у загальнодержавній акції «Створюємо ліси разом», яка проводиться на виконання програми Президента України «Зелена країна».
За три роки в рамках цієї програми буде  висаджено 1 млрд. дерев і збільшено за 10 років площу лісів на 1 млн. га.
Державні підприємства лісового господарства Вінниччини готові до проведення цьогорічної  акції «Створюємо ліси разом».  Основні завдання та етапи акції обговорено на зборах працівників лісового господарства області, які пройшли в кожному держлісгоспі з нагоди дня працівника лісу, в яких взяли участь голови райдержадміністрацій, районних рад, голови територіальних громад Вінницької області.
 
Активну участь в акції візьмуть усі державні підприємства лісового господарства Вінниччини. Визначено 50 ділянок у держлісфонді, де буде проведено організовану осінню висадку дерев.
Як завжди активно долучаються до акції ветерани лісового господарства, 50 учнівських лісництв, де вже проходять інформаційні заходи з питань проведення акції.
 
Запрошуємо органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, територіальні громади долучитися до озеленення територій шкіл, прибудинкових територій, дитячих садків, створення парків, скверів, алей. Для цього держлісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства (ВОУЛМГ) мають різноманітний посадковий матеріал головних лісоутворюючих порід, декоративний посадковий матеріал. До плідної співпраці з держлісгоспами в питаннях озеленення вулиць, прибудинкових територій долучилися ЖЕКи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.
З усіх питань проведення акції, придбання посадкового матеріалу просимо звертатися за місцем проживання до держлісгоспів, лісництв, прес-служби ВОУЛМГ за телефоном 097-968-42-28, на «гарячу» лінію обласного управління лісового та мисливського господарства: 61-17-42.
Слідкуйте за повідомленнями на сайтах обласного управління лісового та мисливського господарства і держлісгоспів, на сторінці ВОУЛМГ у фейсбуці.
 
Пресслужба Вінницького ОУЛМГ