Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 02.11.2021
  • |
  • Загальні новини
  • |
  • Автор:  пресслужба

«Зелена країна» на Вінниччині: іллінецькі лісівники, керівництво територіальних громад, представники поліції, рятувальники та місцеві мешканці – активні учасники акції «Створюємо ліси разом»

30 жовтня в Україні відбувся єдиний день посадки лісу, головний захід всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», що покликана реалізувати програму Президента України “Зелена країна”.
 Активно долучаються до акції держлісгоспи та громади Вінниччини, серед яких і  лісівники ДП «Іллінецький лісгосп» (директор А.В. Романович, головний лісничий В.В. Пальченко), представники місцевої влади, педагоги, вихованці учнівських лісництв та мешканці населених пунктів, що знаходяться у зоні діяльності підприємства.
Осіннє садіння лісу у межах акції «Створюємо ліси разом!» 30 жовтня в Іллінецькому лісгопі провели у чотирьох лісництвах.
В Іллінецькому лісництві трудилася команда лісівників лісгоспу та лісництва на чолі з головним лісничим лісгоспу Валерієм Пальченком та лісничим лісництва Олександром Макальондрою. Створювали лісові культури дуба звичайного та горіха чорного у кварталі 57.
В Оратівському лісництві державна лісова охорона на чолі з лісничим Миколою Бойком працювали на лісовій ділянці у кв. 16, на ділянці площею 1 га створювали лісові культури дуба звичайного з горіхом чорним. До участі в акції проєднався перший заступник голови Оратівської селищної ради Сливка Сергій Анатолійович разом із працівниками апарату селищної ради, усього 12 осіб. А також начальник сектору поліцейської діяльності № 1 відділу поліції № 4 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області Перпьолкін Андрій Сергійович, представники ДСНС.
У Плисківському лісництві працювали лісівники разом із лісничим Миколою Ольшевським у кварталі 35. Створювали лісові кульутри дуба звичайного з горіхом чорним. До участі в акції приєднався Жебровець Сергій Дмитрович, провідний інженер Української експедиції «Укрдержліспроект».
У Немирівському лісництві сторювали лісові кульутри дуба звичайного на лісовій ділянці площею 1 га у 47-му кварталі. Працювала державна лісова охорона на чолі з лісничим Анатолієм Попенком. Загалом за цень посадки 30 жовтня іллінецькими лісівниками було висаджено понад 20 тис. сіянців майбутніх дерев.
Учасники акції висловили слова вдячності іллінецьким лісівникам за їхній нелегкий труд. Вони сподіваються, що посаджені сіянці будуть рости на лісових ділянках та у майбутньому стануть  могутніми деревами, справжнім лісом для майбутніх поколінь українців.
Пресслужба Вінницького ОУЛМГ