Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 07.06.2022
  • |
  • Анонси
  • |
  • Автор:  пресслужба

Запрошуємо до Національного лісотехнічного університету України

Ось і завершився навчальний рік. Попри складнощі та війну, випускники шкіл готуються до вступу у навчальні заклади. Серед них – і майбутні лісівники.
Один із вишів, який готує спеціалістів у галузі лісового господарства, це Національний лісотехнічний університет України, що знаходиться у Львові. Сьогодні місто Лева приймає та надає притулок переселенцям із тих куточків України, де ведуться бойові дії. Фіксують і збільшення абітурієнтів, які обирають Львів як відносно спокійне, комфортне та безперечно європейське місто.
А майбутні лісівники обирають навчання у Львівському лісотехнічному університеті, бо це один із найкращих вузів України, який надає якісну освіту.
На Вінниччині діє 50 учнівських лісництв, випускники яких теж часто обирають професію лісівника. Перед дітьми постає і нелегкий вибір навчального закладу, де здобуватимуть знання та оримають диплом з обраної спеціальності.
Саме усім цим питанням буде присвячена онлайн нарада «Національний лісотехнічний університет України. Вступна кампанія - 2022» за участі професора НЛТУ Ребезнюка Ігоря Тарасовича. Захід відбудеться 13 червня 2022 року о 10 годині. Відбудеться цікаве представлення роботи вузу та живе активне спілкування із викладачем НЛТУ.
Запрошуємо усіх бажаючих підключитися до наради. Для цього звертайтеся до керівництва найближчого до вашого місця проживання держпідприємства лісового господарства, лісництва.
У заході беруть участь директори, головні лісничі, інспектори з кадрів, прес-секретарі, лісничі підприємств. В студії запрошуються представники відділів освіти, директори шкіл чи педагоги-координатори учнівських лісництв, лісничі та члени учнівських лісництв, учні інших освітніх закладів, які виявили бажання отримати освіту у Львівському національному лісотехнічному університеті.
 
 
Пресслужба Вінницького ОУЛМГ