Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 06.10.2020
  • |
  • Загальні новини
  • |

Вічна пам’ять ветерану лісового господарства Мельнику Василю Артемовичу

Пішов з життя ветеран лісового господарства Мельник Василь Артемович. Народився 28 жовтня 1948 р. в с. Юрківці.
Трудовий шлях розпочав у 1966 році робітником Дашівського лісництва Іллінецького лісгоспу. У 1968 році став студентом Української сільськогосподарської академії. У 1973 році, після закінчення навчання і отримання фаху «Інженер лісового господарства», повертається на роботу до рідного Іллінецького лісгоспу. Сумлінно трудився на посадах майстра цеху, інженера з реалізації, інженера лісового господарства. Справжній талант лісівника проявив Василь Артемович на посаді головного лісничого лісгоспу з 1992 року до 2004 року. До березня 2005 року ще трудився на посаді інженера з лісових культур. В цілому майже 40 років свого життя віддав лісовому господарству.
З дружиною Любов’ю Афанасіївною виховали доньку й двох синів.
Василь Артемович залишиться в нашій пам’яті прекрасною й скромною людиною, сумлінним організатором виробництва, професіоналом високого класу, який протягом десятків років успішно забезпечував високоефективну роботу на ввірених ділянках роботи. Він завжди керувався в своїй роботі золотим лісівничим принципом: створити й залишити після себе високоякісні лісові насадження. 
У ці скорботні дні висловлюємо щирі співчуття сім’ї, рідним з приводу важкої втрати. Світла пам’ять про прекрасну людину, доброго господаря-лісівника назавжди залишиться у наших серцях.
 
 
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, ДП «Вінницяліссервіс», ДП «Іллінецький лісгосп»