Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 16.03.2022
  • |
  • Привітання
  • |
  • Автор:  пренсслужба

Щиро вітаємо із ювілеєм ветерана лісового господарства Ковальова Василя Климентійовича!

 
Сьогодні, 16 березня, відзначає 70-річчя ветеран лісового господарства Ковальов Василь Климентійович. Ювіляр присвятив все своє життя роботі у лісовому господарстві Вінниччини.
Народився Василь Климентійович у селі Людавка Жмеринського району. Після закінчення школи вступив до Малинського лісотехнічного технікуму. Потім проходив військову строкову службу, по завершенню якої йде працювати у Хмільницький лісгоспзаг (1974-1977 рр.). Паралельно отримує вищу освіту у тодішній Ленінградській лісотехнічній академії, лісоінженерний факультет.
Далі життєва стежина привела ювіляра на роботу в обласне управління. На посаді інженера трудиться до 1991 року. А потім до 1997 року – начальник відділу матеріально-технічного постачання. З 1997 р. по 2002 р. – провідний інженер виробничого відділу ДП «Вінницяліссервіс». З 2002 по 2004 рр. – провідний інженер відділу збуту та експорту лісопродукції.  У 2005 році – начальник відділу лісових ресурсів ВОУЛМГ. Далі працює на посаді начальника виробничого відділу ДП «Вінницяліссервіс». З цієї посади і вийшов на заслужений відпочинок.
Колеги знають Василя Климентійовича як висопрофесійного лісівника, сумлінного працівника, справедливого керівника, великого оптиміста. Його сумлінність була  неодноразово відзначена грамотами та подяками. А ще пам’ятають ювіляра як мудрого наставника для молодих кадрів, доброзичливу людину, людину широкої душі, справжнього друга, хорошого сім’янина.
Тож сьогодні уся лісівнича родина Вінниччини  бажає імениннику мирного неба над головою та міцного здоров’я. А ще - добра і посмішок, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай кожен день буде наповнений любов'ю рідних, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Нехай кожен новий день приносить радість, надію, впевненість.
 З роси і води Вам! Многая літа!
З повагою трудові колективи обласного управління лісового та мисливського господарства, держлісгоспів Вінниччини