Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 14.01.2021
  • |
  • Загальні новини
  • |
  • Автор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ

Понад 17 тисяч ялинок придбали вінничани на Новий рік у держлісгоспах Вінниччини

Щороку майже кожна сім’я купує на свята новорічне дерево, доводячи, що справжня жива ялинка залишається головним атрибутом свят. А лісівники Вінниччини допомагають населенню створити справжню святкову атмосферу, відчути дух свята, вирощуючи на спеціальних ділянках (шкілках, плантаціях) найкращі новорічні дерева та реалізовуючи їх.
У 2020-2021 рр. для заготівлі новорічних дерев держлісгоспами Вінниччини встановлено ліміт на 28 тис. шт. новорічних дерев. Було заплановано реалізувати 15400 шт. новорічних дерев.
У ході кампанії з реалізації новорічних ялинок держлісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства реалізували 17056 шт. ялинок та сосен. Таким чином лісівники Вінниччини виконали план на 107%.
Найбільше ялинок та сосен реалізували ДП «Бершадський лісгосп» (2397 шт.), ДП «Гайсинський лісгосп» (2110 шт.), ДП «Іллінецький лісгосп» (1884 шт.). 
Найбільше коштів від реалізації новорічних дерев надійшло до кас ДП «Вінницький лісгосп», ДП «Гайсинський лісгосп», ДП «Тульчинське ЛМГ».
Найкраще виконання плану – в іллінецьких лісівників, а це 188 відсотків.
Середня реалізаційна ціна по підприємствах у ході реалізаційної кампанії 2020-2021 рр. становила 113 грн.
Вінницьке обласне управління лісоовго та мисливського господарства нагадує, що новорічні дерева (ялина, сосна, ялиця) вирощуються лісівниками у кожному держлісгоспі на спеціальних плантаціях (шкілках) або на землях, не придатних для ведення лісового господарства. Тому новорічна реалізація хвойних красунь не завдає шкоди лісові! На сьогодні по всіх лісгоспах Вінниччини зростає 1,1 млн. шт. новорічних дерев різного віку! Усього на цих новорічних плантаціях готові для реалізації покупцям 92 тис. шт. дерев сосни звичайної, 84. тис. шт. сосни кримської, 196 тис. шт. ялини єворопейської, 28 тис. шт. ялиці білої.