Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 28.04.2021
  • |
  • Загальні новини
  • |
  • Автор:  пресслужба ВОУЛМГ

Лісівники Вінниччини – за безпечну працю на виробництві!

 
Напередодні Всесвітнього дня охорони праці на базі виробничих підрозділів ДП "Могилів-Подільський лісгосп" та ДП "Тульчинське ЛМГ" обласне управління лісового та мисливського господарства і управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар-нараду з питань охорони праці.
З питанням промислової безпеки на підприємствах Вінницької області виступив В.А. Боковець, перший заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області. Зокрема він проінформував про зміни в законодавстві щодо отримання дозволів на роботи підвищеної небезпеки.
В.М.Іщук, директор ДП "Могилів-Подільський лісгосп", ознайомив присутніх з організацією робіт з ремонту та обслуговування автотранспортної техніки в ремонтній майстерні Джуринського лісництва ДП "Могилів-Подільський лісгосп". Учасники заходу оглянули нову ремонтну майстерню, побудовану за сучасними стандартами. Об’єкт відповідає всім вимогам охорони та захисту праці, дозволяє виконати усі необхідні технічні роботи на місці. Працівникам тут створено належні санітарно-гігієнічні умови.
В.В. Ковпак, головний інженер ДП "Могилів-Подільський лісгосп", доповідав з питання організації безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт на Рахнянській дільниці з відвантаження лісопродукції. Він зазначив, що підприємство забезпечило безпечну, правильну, відповідну вимогам експлуатацію вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, забезпечено утримання їх у справному стані, організовано нагляд, технічне обслуговування та ремонт.
На дільниці працюють постійні працівники лісгоспу: технік на нижньоскладських роботах, кранівник, три стропальники. Робітники мають відповідні кваліфікаційні посвідчення, пройшли щорічне навчання з охорони праці, своєчасно забезпечуються спецодягом та засобами індивідуального захисту. Для безпечної роботи на висоті вагону працівники забезпечені навісним майданчиком- «люлькою», драбиною, багром.
Площа дільниці становить 0,33 га. Деревина, що надходить на дільницю, використовується лише для відвантаження у залізничні напіввагони. На автотранспорт споживачів деревина не вантажиться. Рух деревини за місяць по дільниці становить 1000-1300 куб. м.
Наступне питання розглядалося вже на території іншого підприємтства. М.М. Дан, директор ДП "Тульчинське лісомисливське господарство" доповідав на тему «Організація лісозаготівельних робіт на Шпиківській та Брацлавській майстерських дільницях ДП "Тульчинське лісомисливське господарство". Шпиківську майстерську дільницю вже понад 20 років очолює справжній професіонал справи – Невмержицький М.В. Підрозділ на високому рівні забезпечено безпечними умовами праці, необхідною кількістю транспорту, техніки, працівникам забезпечені гідні санітарно-гігієнічні умови, гаряче харчування.
Про стан безпеки праці на лісогосподарських підприємствах, що координуються Вінницьким ОУЛМГ, доповідав В.В. Сагалатий, головний спеціаліст відділу лісових ресурсів облуправління.
Підвів підсумки заходу А.В. Колчанов, заступник начальника Вінницького ОУЛМГ. Він привітав службу охорони праці Вінницького ОУЛМГ та лісогосподарських підприємств із Всесвітнім днем охорони праці, наголосив на найголовнішому завданні: збереження життя та здоров’я людини!
Гідною і об’єктивною оцінкою успішної роботи служби охорони праці ВОУЛМГ став наступний факт: Президія Федерації профспілок у Вінницькій області занесла до «Книги трудової слави Федерації профспілок області» за вірність трудовому обов’язку, значний особистий внесок у розвиток профспілкового руху на Вінниччині Сагалатого Василя Васильовича, голову профкому, головного спеціаліста з охорони праці Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Відзнаку від управління Держпраці у Вінницькій області отримав інженер з охорони праці ДП «Гайсинський лісгосп» Аркадій Січкар.
Відзнаки Вінницького ОУЛМГ отримали  інженер з охорони праці 1 категорії ДП «Бершадський лісгосп» Сергій Білик, провідний інженер з охорони праці ДП «Вінницький лісгосп» Олександр Микулич, інженер з охорони праці ДП «Тульчинське ЛМГ» Олександр Мазур.
 
Пресслужба Вінницького ОУЛМГ