Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 21.07.2021
  • |
  • Загальні новини
  • |
  • Автор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ

Лісівники Вінниччини взяли участь у тренінгу на Хмельниччині

Працівники держпідприємств Вінницького ОУЛМГ побували у хмельницьких лісівників та взяли участь у регіональному навчальному тренінгові «Основи та практика керування ризиками небезпеки, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників у лісовій галузі».
Захід відбувався на базі Шепетівського лісгоспу Хмельницького ОУЛМГ. До участі у тренігу були залучені головні інженери й інженери з охорони праці підприємств лісового господарства Хмельницького і Вінницького обласних управлінь лісового та мисливського господарства, а також приватні підприємці, які надають послуги на лісозаготівлі. Вінницьку делегацію очолив заступник начальника Вінницькогот ОУЛМГ Андрій Колчанов.
На початку заходу начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко наголосив на важливості та актуальності таких навчань. Також до присутніх звернулися начальник управління Держпраці в Хмельницькій області Олександр Малюзін, головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства Андрій Мусійовський та головний редактор журналу «Охорона праці» Дмитро Матвійчук.
Протягом двох днів навчань учасники тренінгу відвідали лекції, обговорювали актуальні питання з охорони праці. Досвідчені лектори ділилися знаннями та навиками з охорони здоров’я на робочому місці. Обговорили актальні для працівників лісового господарства питання, що таке лайм-бореліоз, які основні його прояви, засоби профілактики та лікування, як надати першу домедичну допомогу під час виконання робіт в лісовій галузі.
- Учасники тренінгу мали можливість спілкуватися із лекторами у форматі питання-відповідь, подискутувати на ту чи іншу тему. Це сприяло кращому засвоєнню знань з охорони праці. Однозначно, такі заходи варто проводити час від часу, адже лісівники працюють часто в умовах підвищеної небезпеки. А збереження життя і здоров’я людини – це головний пріоритет за будь-яких обставин, - зазначив А.Колчанов.