Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 19.09.2020
  • |
  • Привітання
  • |

Колеги, лісівники ДП «Іллінецький лісгосп»! Щира подяка вам за турботу про ліс!

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – головна турбота лісівників Вінниччини.
Щоб виростити дерево, потрібне ціле сторіччя. Щоб виростити майбутній ліс, необхідно вкласти багато людської праці, коштів. 
Працівники ДП «Іллінецький лісгосп» спроможні успішно працювати. Це люди, які не зважаючи на всі примхи сьогодення, карантинний режим роботи, живуть і працюють на благо його величності Лісу, досягають в роботі вагомих результатів.
За 8 місяців цього року отримано коштів від реалізації продукції на суму 
32,9 млн. грн. На ведення лісового господарства в направлено 32,1 млн. грн. власних коштів
Сплачено до місцевих і Державного бюджетів 12,7 млн., єдиного соціального внеску – 3,3 млн. грн. В 2020 році силами працівників нашого підприємства створено 122 га лісових культур.
Лідером серед виробничих підрозділів ДП «Іллінецький лісгосп» є Іллінецьке лісництво на чолі з лісничим Ю.А. Сандулом. Лісництво вибороло друге місце у Всеукраїнському конкурсі на краще лісництво. Щира вдячність всім працівникам підприємства.  Бо ви – сумлінні й працьовиті, надійні й порядні!
Шановні працівники Іллінецького держлісгоспу! Прийміть в цей чудовий осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як й інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.
Особливу подяку та низький уклін ветеранам підприємства, які доклали чимало зусиль та енергії для збереження та примноження лісів нашого державного підприємства.
Нехай свято принесе у ваші домівки щастя, добро і надію. Щиро зичу благополуччя! Нехай реалізовуються ваші найкращі задуми. Нехайа щасливою буде ваша доля. Всім святкового настрою, удачі, достатку і здоров'я. Миру, мудрості, терпіння, злагоди, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне майбутнє України.
 
З повагою Андрій Романович, директор державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство»