Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 07.09.2020
  • |
  • |
  • Автор:  Пресслужба ВОУЛМГ

Хватов Віктор Олександрович

7 вересня 2020 року пішов з життя ветеран лісового господарства Віктор Олександрович Хватов. Народився 4 серпня 1939 року в м. Могилів-Подільський в сім’ї військового. В 1953 році пов’язав своє життя з лісовим господарством, ставши учнем Сторожинецького лісного технікуму. 
Трудовий шлях розпочав у серпні 1957 року на посаді техніка-лісівника на Рівненщині. Три роки віддав дійсній строковій службі. Стаціонарно закінчив Московський лісотехнічний інститут.
Працював у лісовому господарстві Краснодарського краю, старшим інженером-конструктором з виготовлення лісовозних автопотягів на Радомишлівському машино-будівельному заводі в Житомирській області.
З жовтня 1971 року пов’язав своє життя з лісовим господарством Вінниччини: до 1977 року – інженер відділу лісозаготівель обласного управління лісового господарства і лісозаготівель, до 1981 року – головний інженер Вінницького лісгоспзагу, до грудня 2004 року – головний інженер Вінницького державного лісогосподарського об’єднання «Вінницяліс», до серпня 2006 року – директор ДП «Вінницяліссервіс».
З дружиною виховали доньку й сина.
Віктор Олександрович залишиться в нашій пам’яті як прекрасна й скромна людина, талановитий керівник, організатор виробництва, професіонал високого класу, який протягом десятків років успішно забезпечував високоефективну роботу інженерних служб держлісгоспів Вінниччини. В центрі його постійної уваги було технічне переоснащення лісогосподарських підприємств. Завжди керувався в своїй роботі золотим лісівничим принципом: створити й залишити після себе високоякісні лісові насадження. У виробництво постійно впроваджувалися передові технології. Розширено асортимент продукції, збільшено її постачання на вітчизняний та зарубіжні ринки. Вироблено чітку систему підготовки кваліфікованих кадрів. В полі зору Хватова В. О завжди були питання оздоровлення, гарячого харчування, фізичного розвитку, відпочинку членів трудових колективів державних підприємств лісового господарства Вінниччини. За сумлінну працю удостоєний багатьох державних нагород.
Він жив роботою і після виходу на заслужений відпочинок. Такі лісівники як Хватов В.О. – золотий фонд держави. Він залишив помітний слід в історії лісового господарства Вінниччини. Лісівникам Вінниччини не вистачатиме його як друга, товариша, вчителя, порадника.
У ці скорботні дні висловлюємо щирі співчуття сім’ї, рідним з приводу важкої втрати. Світла пам’ять про прекрасну людину, доброго господаря-лісівника назавжди залишиться у наших серцях.
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, ДП «Вінницяліссервіс», держпідприємства лісового господарства Вінниччини