Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 09.10.2021
  • |
  • Загальні новини
  • |
  • Автор:  пресслужба

Іллінецькі лісівники садили ліс з юними лісівниками під час акції «Створюємо ліси разом!» на виконання програми Президента України “Зелена країна»


1 жовтня стартувала всеукраїнська акція "Створюємо ліси разом" на виконання програми Президента України "Зелена країна". Всі держлісгоспи Вінниччини долучились до проведення акції, в тому числі й ДП «Іллінецький лісгосп» (директор Романович А.В., головний лісничий Пальченко В.В.).
Сьогодні в рамках акції іллінецькі лісівники на чолі з головним лісничим Валерієм Пальченком та лісничим Іллінецького лісництва Олександром Макальондрою садили ліс разом із членами учнівського лісництва «Відродження», семикласниками Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 та учителькою Тетяною Мирошниченко.
Створювали лісові культури дуба звичайного з горіхом чорним у Іллінецькому лісництві. Садили сіянці дуба звичайного на ділянці площею 0,5 га.
Перед початком роботи інструктаж з посадки для учасників акції провів головний лісничий підприємства Валерій Пальченко. Він розповів дітям про технологію створення та вирощування посадкового матеріалу, про те, чому за такою схемою створюються лісові культури, чому саме такі лісові породи висаджують лісівники Вінниччини.
На лісовій ділянці закипіла дружна робота, але головне у таких заходах – не кількість посаджених рядків, а участь у створенні лісу громадськості.
Іллінецький лісгосп запрошує жителів територіальних громад, органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування долучитися до озеленення територій шкіл, прибудинкових територій, дитячих садків, створення парків, скверів, алей. Адже для здоров’я планети важливе кожне дерево, а для лісів Вінниччини важливий особистий внесок кожного із нас

Пресслужба Вінницького ОУЛМГ