Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 31.12.2019
  • |
  • Загальні новини
  • |

Дорогі колеги-лісівники, працівники лісового господарства Вінниччини, шановні вінничани, земляки!

Сердечно вітаємо вас з прийдешнім Новим 2020 роком!
2019 рік був для лісівників Вінниччини знаменним, пам’ятним, нелегким і важливим!
14 лютого цього року лісівники області мали велику честь зустрічати гостей з усієї України з нагоди відзначення 100-річчя з дня утворення Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Ми гордимося нашою давньою історією, сповненою сподвижницьких та благородних справ із створення та відновлення лісів.
У буремні революційні роки, роки становлення Української Народної Республіки, у важкий післявоєнний період відбудови народного господарства, заліснення дністровських схилів та деградованих земель у надважких умовах, у часи державних перетворень, економічних криз та фінансового неблагополуччя лісівники не полишали своєї благородної справи. Ми пишаємося іменами відомих лісівників Вінниччини, які ввійшли в історію нашої держави.
Лісівники України вивчають передовий досвід держпідприємств Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства з вирощування високопродуктивних лісів, збагачення їхнього породного складу. Ми щодня у своїй роботі використовуємо багаторічний досвід, передові, науково обґрунтовані, технології створення високопродуктивних лісів майбутнього, підвищення лісистості нашої області.
У 2019 році вінницькі лісівники успішно провели другий і третій обласні лісівничо-просвітницькі фестивалі «Пізнай ліс!». Лісівники Вінниччини дякують вінничанам за підтримку і розуміння!
Дорогі колеги-лісівники, щиро дякую вам за щоденну лісівничу справу, сумлінну роботу. Майбутні покоління українців достойно оцінять створені вами ліси!
Ми бажаємо нашій рідній Україні миру, добра, стабільності! Разом ми – держава, нація, велика світла сила! Зичимо всім вінничанам злагоди, душевної гармонії, достатку у домівках, здоров’я, любові у серцях. Хай усі негаразди залишаються у минулому, а у рік прийдешній беріть оптимізм, віру, впевненість! Хай береже усіх нас Всевишній!
З Новим роком! Із новим щастям! З Різдвом Христовим!
 
З повагою Анатолій Бондар, начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, заслужений лісівник України