Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 02.10.2019
  • |
  • Загальні новини
  • |
  • Автор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ

До музею лісу Вінницького ОУЛМГ завітали майбутні лісівники

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства великого значення надає лісівничо-просвітницькій роботі з громадськістю. Лісівники Вінниччини проводять постійні фестивалі, акції, прес-конференції, конкурси. Багато зусиль прикладають для створення і функціонування учнівських лісництв, яких на базі держпідприємств лісового господарства області вже працює 50. Для змістовної та повноцінної роботи з підростаючим поколінням та дорослими лісівники створили 33 лісівничих еколого-просвітницьких центри, 44 лісівничо-екологічних просвітницьких пункти.
В адмінприміщенні Вінницького ОУЛМГ функціонує лісівничий еколого-просвітницький центр із прекрасним музеєм лісу, у якому постійно проводяться екскурсії для підростаючого покоління, жителів області. Нещодавно до цього осередку лісової мудрості завітали і майбутні лісівники.
Студенти групи 3-Л-59, що навчаються за спеціальністю «Лісове господарство» у Вінницькому транспортному коледжі, прийшли на екскурсію із своїм куратором, Печенюк Ларисою Вікторівною. Будь-який музей – це особливе місце, місце, що зберігає історію поколінь, береже гарну славу про певні роки, досягнення, людей… Тому й зустріч з історією лісового господарства Вінниччини для майбутніх лісівників була особливо змістовною, цікавою і корисною. Тим паче, що у спілкуванні з дітьми та молоддю прес-секретар Вінницького ОУЛМГ Станіслав Вовк має особливий хист, уміє зацікавити темою розмови. Тож змістовно спілкувались, дискутували, дізнавались нове і цікаве, фотографувались і просто відпочивали студенти-лісівники у музеї лісу Вінницького ОУЛМГ. І звичайно, обіцяли завітати ще раз.
А ми надіємось, що такі активні, цілеспрямовані, професійно грамотні майбутні спеціалісти – як хлопці, так і дівчата – незабаром поповнять ряди наших штатних лісівників. Адже їхній навчальний заклад дав ґрунтовну освіту  численним випускникам, які впродовж багатьох років працюють у держлісгоспах Вінниччини та обласному управлінні.