Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 07.02.2019
  • |
  • Загальні новини
  • |
  • Автор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ

Директора Бершадського лісгоспу Миколу Краснєєва привітали з ювілеєм

На святковому зібранні трудового колективу ДП «Бершадський лісгосп» урочисто привітали з 60-річчям директора ДП «Бершадський лісгосп» Миколу Володимировича Краснєєва. З вітальним словом від імені лісівничої родини виступили головний лісничий В.А. Сташенко та голова профкому Л.Л. Загон. Привітати шановного ювіляра, наставника юних лісівників, завітали вихованці Сумівського учнівського лісництва «Юні друзі лісу» (директор школи Г.М. Гуз, педагог-наставник М.М. Маценко, лісничий А.О. Гуз).
Народився М.В. Краснєєв у с. Сказинці Могилів-Подільського району. У 1976 році після закінчення з золотою медаллю Слобода-Шлишковецької середньої школи став студентом Львівського лісотехнічного інституту, який закінчив з відзнакою у 1981 році. 
Після закінчення інституту з дружиною Надією розпочали трудовий шлях в Томашпільській районній дорожній дільниці, куди Миколу Володимировича направили на посаду майстра озеленення автодоріг. Але через два місяці перейшов на роботу у Томашпільське лісництво Тульчинського лісгоспзагу, став майстром лісу.
У 1983 році доля закинула молоде подружжя в Могилів-Подільський район, де М.В. Краснєєв очолив Вендичанську виробничу дільницю Ямпільської лісомеліоративної станції. Ці два роки трудової біографії були для Миколи Володимировича особливими. Адже це були незабутні, історичні роки створення нових насаджень на лисих придністровських схилах. За ці дві весни було створено 720 га нових лісів та 48 га лісосмуг.
Дванадцять років Микола Краснєєв віддав Крижопільському держлісгоспу, де працював головним лісничим, головним інженером. У 1997 році генеральний директор обласного лісогосподарського об’єднання «Вінницяліс» Бондар А.О. і запропонував йому очолити Бершадський держлісгосп. Для 38-річного Краснєєва це призначення стало новим періодом у житті. 
Важко переоцінити внесок Миколи Володимировича у розвиток Бершадського лісгоспу, який він очолює вже упродовж 22 років. За ці роки бершадськими лісівниками було відновлено понад 1600 га лісу, створено 400 га нових захисних насаджень.  Проведено повне технічне переоснащення підприємства. Сформовано потужну команду високопрофесійних лісівників. 
Нині ДП «Бершадський лісгоп» є одним із кращих в області, бюджетоутворюючим у районі. Створено досить потужну матеріально-технічні базу. Розвивається теплично-парникове, мисливське господарство, деревопереробка, побічне користування. На найвищому рівні обладнано лісівничий еколого-просвітницький центр у Сумівській школі, а також лісівничі еколого-просвітницькі пункти «Ободівські сосни» у Ободівському та «Устянська дача» у Бершадському лісництвах.
Микола Володимирович постійно переймається потребами юних лісівників, вихованців учнівських лісництв «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ та «Зелений світ» Флоринської ЗОШ. Завдяки його мудрим настановам та підпримці школярі з задоволення опановують основи лісівничого фаху та демонструють відмінну підготовку під час участі у різних змаганнях та природоохоронних заходах. 
За високий професіоналізм М.В. Краснєєв нагороджений Почесним знаком «Відмінник лісового господарства України», Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом», іменним годинником Голови Державного агентства лісових ресурсів України, іншими Почесними грамотами.