Визначено лідерів трудового суперництва серед держпідприємств лісового господарства Вінниччини

4 квітня цього року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Анатолія Бондаря відбулося засідання колегї обласного управління лісового та мисливського господарства. Проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підприємств за перший квартал 2018 року, визначено лідерів трудового суперництва. Ними стали ДП «Дашівське ДЛМГ» (1 місце, директор Кавуненко В.В., головний лісничий Криса В.Д.), ДП «Вінницький лісгосп» (2 місце, Попельнюк В.В., Ільченко Є.В.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (3 місце, Романович А.В., Пальченко В.В.).
Ефективність діяльності кожного держпідприємства лісового господарства області оцінюється за чіткими критеріями, які демонструють, наскільки успішно в тому чи іншому держлісгоспі справляються із головним завданням, поставленим перед лісівниками державою – збереженням, охороною та відтворенням лісів. Окрім стану лісового господарства та лісових культур (об’єми заготовленого насіння, посадкового матеріалу, успішність весняної лісокультурної кампанії, відсоток приживлюваності культур і т. д.), до уваги береться і рівень охорони та захисту лісів (ефективність роботи рейдових бригад), стан мисливського господарства, лісозаготівельна та деревопереробна діяльність, рівень механізації при створенні та догляді за лісовими культурами. Враховується і критерій зростання обсягів реалізованої продукції, продуктивність праці, стан розрахунків підприємства по податках та обов’язкових платежах, стан оплати праці.
Приємно здивував Іллінецький держлісгосп, який вперше за останні роки виборов законну «бронзу» - посів 3 місце. За словами начальника ВОУЛМГ Анатолія Бондаря, це є свідченням цілеспрямованої й ефективної роботи керівництва та трудового колективу. Якщо пригадати, що найкращим показником роботи ДП «Іллінецький лісгосп» було 7 місце за перше півріччя 2006 року, то прогрес в роботі (з постійних за ці роки 10-11 місць) – разючий! За перше півріччя 2015 року – вже 4 місце в трудовому суперництві серед споріднених підприємств. І ось зараз – почесне третє місце! Радує закономірний результат роботи іллінецьких лісівників. Це – свідчення потужної, цілеспрямованої, впевненої діяльності особисто директора Романовича А.В., очолюваного ним колективу. Зміна лідерів трудового суперництва – гарний сигнал, стимул для подальшого підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. А тут важлива постійна, довготривала, планомірна робота всього трудового колективу держпідприємства. Іллінецький держлісгосп впевнено відроджує колишню славу!
Іллінецький лісгосп спромігся в 2017 році збільшити переробку деревини на 260%! Це – найкращий результат серед восьми деревообробних дільниць держпідприємств лісового господарства Вінниччини,
Як завжди, лідер трудового суперництва у 1-му кварталі – ДП «Дашівське ДЛМГ», яке є яскравим взірцем ефективного поєднання ведення мисливського господарства з вирощуванням високоякісних лісових культур. Тут вміло займаються водночас і лісовим, і мисливським, і сільським господарством.
Другими в трійці лідерів трудового суперництва стали лісівники ДП «Вінницький лісгосп». Тут стабільно демонструють високий рівень ведення лісового господарства.

 

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ


  • 01.06.2022
  • |
  • Загальні новини
  • |
  • Автор:  пресслужба ВОУЛМГ

Вінницьким лісівникам представили сучасну протипожежну техніку

Сьогодні на базі ДП «Вінницький лісгосп» відбулася презентація модулів пожежогасіння датської кампанії «FIRESECURITY». У заході взяли участь перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Діденко В.І., головні спеціалісти відділу лісового господарства ВОУЛМГ, головні лісничі та інженери з охорони й захисту лісу Вінницького і Жмеринського держлісгоспів.
Діденко В.І. підкреслив:
- Охорона та захист лісових масивів від вогню – вічно актуальне питання. Особливо у час війни з російськими окупантами.. Щоб оперативно й вчасно відреагувати на лісову пожежу, потрібно мати сучасну протипожежну техніку. Надзвичайно важливо зупинити пожежу на ранній стадії. У безпечний спосіб і з найменшими наслідками.
Представник кампанії Андрій Тугай проінформував, що датською кампанією розроблено обладнання, що використовує мінімальну кількість речовини, безпечної для людей, техніки, навколишнього середовища. Обладнання просте у використанні.
Кампанією розроблено метод тонкого розпилення пінно-водяного розчину. Обладнання має ряд унікальних переваг:
- підходить для гасіння всіх матеріалів;
- забезпечує швидке зниження температури;
- велика дальність струменя – від 10 до 18 метрів;
- мінімальні збитки від води у процесі гасіння;
- можливість використання розпилювача для руйнування легких конструкцій.
Учасникам заходу продемонстровано модулі пожежогасіння насосного типу та на стисненому повітрі. Перші модулі з резервуарами на 150, 300, 600 літрів та насосними станціями з бензиновим двигуном чи дизелем. До стандартної комплектації входить резервуар для води, насосна станція. Це готові модулі для встановлення на транспортних засобах без додаткової підготовки.
Модуль на стисненому повітрі – це автономна система з 50-літровим резервуаром для попередньо змішаної води та пінного концентрату. Система приводиться в дію стисненим повітрям, що подається зі стандартного 6-літрового стального балону з повітрям, стисненим до 300 бар.
На все обладнання надається гарантія терміном на 1 рік. Сервісне обслуговування проводиться спеціалістами авторизованого сервісного центру.
Вінницькі лісівники провели з представниками кампанії зацікавлену професійну розмову, подякували за презентацію.
Підбиваючи підсумки заходу, Діденко В.І. підкреслив його важливість та необхідність:
- Сьогодні ми живемо у важкий час, коли всі сили спрямовуються, перш за все, на збереження територіальної цілісності України та перемогу над загарбниками. Проте ми маємо пам’ятати, що ліс – це державне багатство. Сьогодні, як ніколи, лісівники мають бути готовими дати відсіч вогню за будь-яких обставин, аби вберегти наші ліси!
Лісівники області закликають жителів Вінниччини дотримуватися правил безпечної протипожежної поведінки, не розводити у недозволених місцях вогонь, не спалювати сміття, після жнив - суху рослинність. Адже такі непотрібні і шкідливі для природи дії можуть стати причиною справжньої пожежі у лісі. Також нагадуємо, що згідно із розпорядженням начальника Вінницької обласної військової адміністрації С.Борзова перебування населення у лісі заборонено.

Пресслужба Вінницького ОУЛМГ